Představujeme naše trenéry 


Mgr. Radek Patsch

předseda oddílu, hlavní trenér U12 - U22                      

Mgr. Michal Sklenář 

trenér všeobecné přípravy                                                     

Bc. Jiří Milek 

trenér družstva U16


Bc. Simona Kašpárková 

hlavní trenérka U12 - U14


Erlina Skopalová 

trenérka U14


Mgr. Kristýna Peringerová 

kondiční trenér Mgr. Radek Patsch

Narodil se 31.12.1969 v Šumperku. Zde navštěvoval gymnázium, věnoval se sportu a hudbě. V 18 letech zahájil studia na Pedagogické fakultě UP Olomouc obor 1.stupeň s rozšířenou výukou Tv. 

Hned v 1.ročníku (rok 1988) začal pracovat jako asistent trenéra u dorostenek SK UP Olomouc. Po roce, kdy trenér Teplý přestoupil k družstvu žen SK UP, převzal roli prvního trenéra a již s prvními svými svěřenkyněmi (ročníky 73-75) dosahovali skvělých výsledků. Velmi úspěšnými byly ročníky 82-86 vyhlášené Nejlepším sportovním kolektivem, 90-93 a další. 

Několik titulů Mistra republiky, stříbrné a bronzové medaile v nejvyšších soutěžích  pomohly Radkovi k postu trenéra reprezentačního družstva kadetek ČR, se kterým zvítězili na Turnaji olympijských nadějí a po kvalifikaci na ME v Liberci se jim podařilo postoupit z druhého místa.     V tomto skvělém kolektivu se setkal s takovými hráčkami, jako je Anetka Havlíčková (nejlepší hráčka ČR 2014-16), Julie Jášová, se skvělými trenéry Mgr. Rosťou Vorálkem (šestkový trenér Kiki a Maki, současný špičkový trenér beachvolejbalu a profesor FTVS v Praze), Mgr. Leošem Chalupou (trenér reprezentačního družstva ročníku 82-83, který s nimi získal titul Mistra Evropy). V této době pracoval trenér Patsch také jako předseda Trenérské rady mládeže a spolu s dalšími vynikajícími trenéry (Matěj, Lakomý, Kozel, Horáček, Novák, Jančář,...) tvořili tehdy pevnou linii českého mládežnického volejbalu. 

Hráček, se kterými se Radek za těch 33 let v Olomouci trenérsky potkal je spousta a jistě by nechtěl žádnou opomenout, jmenujme alespoň ty nejznámější  dívčími jmény: Eva Celbová, Soňa Dosoudilová, Katka Zábranská, Jana  Šenková, Petra Chalcarzová, Veronika Gregorová, Markéta Janečková, Lucka Pekarová, Simona Janečková, Lucka Polášková a mnoho dalších skvělých hráček!                                                                                  

Hlavním zaměstnáním trenéra Patsche je učitelství a tomu zůstává věrný již 30 let. Za tu dobu založil sportovní volejbalové třídy na ZŠ Terera a ZŠ Zeyerova, které dosahovaly výborných výsledků. Nyní pracuje jako třídní učitel  na ZŠ Demlova a miluje beachvolejbal.Mgr. Michal Sklenář

Narozen 1983, Absolvent FTK univerzity Palackého v Olomouci, obor učitelství pro střední školy tělesná výchova a geografie. 2009 - 2010 - učitel TV - Z na ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk   (s Radkem :-) )
Od 2011 - manažer ve finančně - poradenské společnosti Partners Financial Services, a.s
        

Trenér fotbalu UEFA B od 2007 (UEFA C od 2004) - SK Bělkovice - dorost, SK Bělkovice - A mužstvo, 1.A třída krajského přebor.                                                                                                      

Instruktor Lyžování, APUL B od 2007 ( APUL C od 2004) - Pec pod Sněžkou                                  

Kondiční trenér - Ostrý TRÉNINK                                                                                                           

Organizátor sportovních, firemních akcí
Jiří Milek

Narozen 1992 v Zábřehu na Moravě. Absolvoval základní školu Vodní v Mohelnici, kde se v šesté třídě přihlásil do volejbalového náboru TJ sokol Mohelnice (krajský přebor). Poté následovalo studium na osmiletém gymnáziu v Zábřehu, při kterém se dostal do družstva v České Třebové (extraliga kadetů, první liga juniorů). Své studium zakončil na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. V průběhu vysokoškolského studia se nadále věnoval své životní vášni, avšak přicházel čím dál více na chuť písku a slunci :).